Asus teknik servis olarak yaptığımız her işi profesyonelce yapmaktayız. 0212 217 00 05

Yedek parça konusunda dikkat edilmelidir. Tam marka modele uygun Asus yedek parça kullanmazsanız kısa vadede işinizi görebilir ancak ilerleyen süreçlerde kalıcı hasarlar meydana getirebilir.

Asus Yedek Parça

Asus Yedek Parça Nasıl Seçilmeli?

Parça değişimlerinde birebir modele uygun olması ve tüm detaylı testlerin yapılması gerekmektedir. Örnek olarak ekran panellerini verebiliriz. Her Asus Marka aynı boyut ekran panelleri birbirine uymayacaktır. Birisi 40 pin diğeri 30 pin olabilir. Hd led Ekran yada Full hd Ips Led Ekran gibi detaylı özellikleri vardır. Ayrıca montaj edilecek parça ya orijinal yada A kalite olmalı ve uzman ekipler tarafından profesyonel ortamlarda takılmalıdır.

Bilgisayar, Notebook, All in one için orijinal adaptör, batarya, klavye, anakart, LCD ekran, dokunmatik ekran vb. yedek parçaları sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Ekibimizden yedek parça hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Orjinal Parça

Asus marka bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınızın orijinal yedek parçalarını sitemiz üzerinden garantili olarak satın alabilir stokta olmayan yedek parçalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orijinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Çok fazla ürün arasından aradığınızı bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Destek için bize ulaşabilirsiniz.

3 Yıl Garanti

Asus Servis’ten aldığınız yedek parçalar 3 yıl garantili olarak tarafınıza teslim edilir. Satın Aldığınız ürün veya ürünlerle ilgili destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Asus Klavyeli üst Kasa0

Fanı parçasını sitemizden bulabilirsiniz. Asus cihazlar için tüm modellerdeki Asus Klavyeli üst Kasa servisimizde yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Asus işlemci Fanı0

Asus cihazlar için Asus işlemci Fanı parçasını sitemizden bulabilirsiniz. Asus cihazlar için tüm modellerdeki Asus işlemci Fanı servisimizde yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Asus Anakart0

Asus cihazlar için tüm modellerdeki anakart değişim hizmetimiz bulanmaktadır. Bulamadığınız modeller için lütfen bizimle iletişime geçin.

Asus Alt Kasa0

parçasını sitemizden bulabilirsiniz. Asus cihazlar için tüm modellerdeki alt kasalar servisimizde yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Asus Klavye0

Asus cihazlar için farklı modellerde klavyeleri servisimizde bulabilirsiniz.

Asus Ekran0

Tüm Asus model cihazlar için ekran parçalarını servisimizde bulabilirsiniz.

Asus Batarya0

Asus cihazlar için tüm modellerdeki bataryaları servisimizde bulabilirsiniz.

Asus Adaptör0

Tüm ASUS cihazlar modelleri için adaptörleri servisimizde bulabilirsiniz.