Asus teknik servis olarak yaptığımız her işi profesyonelce yapmaktayız. 0212 217 00 05

Asus Yedek Parça – Batarya, Adaptör, Ekran, Anakart

Bilgisayar, Notebook, All in one için orijinal adaptör, batarya, klavye, anakart, LCD ekran, dokunmatik ekran vb. yedek parçaları sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Ekibimizden yedek parça hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler…

Orjinal Parça

Asus marka bilgisayar, notebook, all in one, telefon ve tablet cihazlarınızın orijinal yedek parçalarını sitemiz üzerinden garantili olarak satın alabilir stokta olmayan yedek parçalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anında Teslimat

İhtiyacınız olan orijinal yedek parçalar stoğumuzda mevcutsa hiç beklemeden aradığınız orjinal parçaya ulaşabilirsiniz. Çok fazla ürün arasından aradığınızı bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Destek için bize ulaşabilirsiniz.

3 Yıl Garanti

Asus Servis’ten aldığınız yedek parçalar 3 yıl garantili olarak tarafınıza teslim edilir. Satın Aldığınız ürün veya ürünlerle ilgili destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus Yedek ParçalarıÜrün Kategorileri

Asus Klavyeli üst Kasa3

Asus Klavyeli üst Kasa Fanı parçasını sitemizden bulabilirsiniz. Asus cihazlar için tüm modellerdeki Asus Klavyeli üst Kasa servisimizde yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Asus işlemci Fanı3

Asus cihazlar için Asus işlemci Fanı parçasını sitemizden bulabilirsiniz. Asus cihazlar için tüm modellerdeki Asus işlemci Fanı servisimizde yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Asus Anakart3

asus anakart. Asus cihazlar için tüm modellerdeki anakart değişim hizmetimiz bulanmaktadır. Bulamadığınız modeller için lütfen bizimle iletişime geçin.

Asus Alt Kasa12

Asus Alt Kasa parçasını sitemizden bulabilirsiniz. Asus cihazlar için tüm modellerdeki alt kasalar servisimizde yoksa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Asus Klavye34

Asus Klavye. Asus cihazlar için farklı modellerde klavyeleri servisimizde bulabilirsiniz.

Asus Ekran35

Asus Ekran. Tüm Asus model cihazlar için ekran parçalarını servisimizde bulabilirsiniz.

Asus Batarya35

Asus batarya. Asus cihazlar için tüm modellerdeki bataryaları servisimizde bulabilirsiniz.

Asus Adaptör37

Asus Adaptör. Tüm ASUS cihazlar modelleri için adaptörleri servisimizde bulabilirsiniz.

blank
blank